Noże i ostrzałki

Eickhorn Solingen - RTI-I-TAC (24991)

Cena

499.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Stal: 440-A
Długość całkowita: 222mm
Długość ostrza: 85mm
Długość po złożeniu: 138mm
Grubość ostrza: 3.3mm
Rękojeść: Stal/Polimer
Waga: 210g

Bezpieczny, nóż ratunkowy wyposażony w specjalnie zaprojektowaną głownię umożliwiającą cięcie pasów, lin, taśm a dodatkowe ząbkowane ostrze rozszerza możliwości tego noża. Ostrze otwierane jest grawitacyjnie po zwolnieniu blokady obsługiwanej kciukiem. Zabezpiecza ona przed przypadkowym otwarciem i zamknięciem noża.

Rękojeść wykonana z wytrzymałego i odpornego na wysokie temperatury polimeru. Antypoślizgowa faktura okładzin zapewnia pewny i bezpieczny chwyt także w rękawicy. Do dyspozycji mamy również wybijak do szyb, ucho do zawieszenia z linką zabezpieczającą, hak do lin stalowych i śrubokręt płaski.

RTI-I-TAC doskonale sprawdzi się jako bezpieczny nóż dla ratowników, strażaków, służb więziennych. Konstrukcja chroniona patentem.

Niemiecka firma Eickhorn-Solingen posiada ponad 130-letnie doświadczenie w produkcji broni białej. Every Day Carry to klasa noży przeznaczonych do codzinnego noszenia w kieszeni. Firma Eickhorn posiada w swojej ofercie szeroką gamę takich noży. Nóż z serii Gentleman, Slimcut Elishewitz-I to EDC najwyższej jakości. Posiada wszystko czego można oczekwiać od współczesnych noży tego typu: bezpieczne i szybkie otwieranie jedną ręką, elegancką smukłą linię, małą wagę oraz ponadprzeciętną wytrzymałość.

Opinie (17 ocen)

4.1