Noże i ostrzałki

Eickhorn Solingen - PRT II (Einhand) (24992)

Ean: 4260042591034

Cena

415.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Stal: Böhler N695
Okładzina rękojeści: Aluminium
Długość ostrza: 84mm
Grubość głowni: 2,5mm
Dł po zamknięciu: 123mm
Waga: 125g

Nóż składany z serii PRT z dodatkowym bezpiecznym ostrzem do cięcia pasów i tkanin oraz ratunkowym wybijakiem do szyb. Wykonane ze stali Böhler N695 ostrze ząbkowane, otwierane jest kciukiem, przy pomocy obustronnego dysku.

Przed niekontrolowanym zamknięciem chroni stalowa blokada linerlock z nowatorskim przyciskiem zwalniającym blokadę, ułatwiającym bezpieczne zamknięcie noża jedną ręką.

Na stalowych linersach zamontowane zostały okładziny o ergonomicznym kształcie, wykonane z aluminium. Nóż wyposażony jest w stalowy, zdejmowany klips.

Niemiecka firma Eickhorn-Solingen posiada ponad 130-letnie doświadczenie w produkcji broni białej. Every Day Carry to klasa noży przeznaczonych do codzinnego noszenia w kieszeni. Firma Eickhorn posiada w swojej ofercie szeroką gamę takich noży. Nóż z serii Gentleman, Slimcut Elishewitz-I to EDC najwyższej jakości. Posiada wszystko czego można oczekwiać od współczesnych noży tego typu: bezpieczne i szybkie otwieranie jedną ręką, elegancką smukłą linię, małą wagę oraz ponadprzeciętną wytrzymałość.

Opinie (28 ocen)

4.2