Noże i ostrzałki

Eickhorn Solingen - Wolverine - 810105N (24996)

Cena

399.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Stal: nierdzewna 1.4110
Długość całkowita: 302 mm
Długość ostrza: 173 mm
Grubość ostrza: 4,75 mm
Twardość: 56 HRC
Typ ostrza: Bowie
Rękojeść: kompozyt wzmocniony włóknem szklanym
Waga: 303g

Nóż outdoorowy Wolverine zaprojektowany na podstawie stosowanego przez oddziały Bundeswehry noża KM (Kampf Messer) 2000.

Model ten został wyprodukowany przez renomowaną niemiecką firmę Eickhorn Solingen, znaną z produkcji doskonałej jakości noży dla żołnierzy, myśliwych, strażaków oraz użytkowników cywilnych na całym świecie. Wolverine posiada głownię o konstrukcji full tang wykonaną ze stali nierdzewnej 1.4110 o twardości 56 HRC.

Ostrze o satynowym wykończeniu poddane zostało ceramicznemu piaskowaniu, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać je w czystości. W górnej części ostrza znajduje się pilnik. Przed zsunięciem dłoni na ostrze chroni dużych rozmiarów wyprofilowany jelec oraz karbowana powierzchnia pod kciuk.

Chwyt posiada na końcu zbijak do szyb, który służyć może także do wbijania gwoździ oraz otwór do przeplecenia linki, smyczy. Rękojeść o ergonomicznym kształcie i antypoślizgowej fakturze wykonana została z kompozytu wzmacnianego włóknem szklanym.

Wraz z nożem otrzymujemy funkcjonalną pochewkę z wytrzymałej bydlęcej skóry z dużych rozmiarów montażem do pasa oraz możliwością montażu klamry Tek Lok. Dzięki swej uniwersalnej konstrukcji może być ona używana przez osoby prawo lub leworęczne. W zestawie znajduje się także nawilżana olejem ściereczka do czyszczenia noża.

Niemiecka firma Eickhorn-Solingen posiada ponad 130-letnie doświadczenie w produkcji broni białej. Every Day Carry to klasa noży przeznaczonych do codzinnego noszenia w kieszeni. Firma Eickhorn posiada w swojej ofercie szeroką gamę takich noży. Nóż z serii Gentleman, Slimcut Elishewitz-I to EDC najwyższej jakości. Posiada wszystko czego można oczekwiać od współczesnych noży tego typu: bezpieczne i szybkie otwieranie jedną ręką, elegancką smukłą linię, małą wagę oraz ponadprzeciętną wytrzymałość.

Opinie (13 ocen)

4.6