Noże i ostrzałki

Schrade - M.A.G.I.C. Assisted Opening - Serrated - ColorShift -SCHA9CS (25063)

Ean: 044356224291

Cena

237.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Mocny i solidnie wykonany składany nóż codziennego użytku M.A.G.I.C. Assisted Opening SCHA9CS firmy Schrade, charakteryzujący się ciekawą kolorystyką rękojeści. Częściowo ząbkowane ostrze typu Clip Point o zmodyfikowanym kształcie wykonane zostało z wysokowęglowej stali nierdzewnej AUS-8.

Dla zabezpieczenia przed korozją oraz odblaskami pokryto je farbą koloru czarnego. Model ten wyposażony jest we wspomaganie otwierania. Po przesunięciu jelcowatego kształtu umieszczonego w jego górnej części lub wypchnięciu dysku umieszczonego na ostrzu otwiera się ono automatycznie. Przed przypadkowym zamknięciem chroni stalowa blokada Liner Lock.

Dodatkowa blokada zabezpieczająca przed przypadkowym otwarciem lub zamknięciem jest obsługiwana suwakiem umieszczonym na chwycie. Na stalowych linersach zamocowane zostały aluminiowe okładziny o wykończeniu ColorShift zmieniającym kolor, w zależności od kąta padania światła, z turkusowego na filetowy.

Na końcu rękojeści znajduje się otwór na smycz. Nóż wyposażony jest w zdejmowany metalowy klips, dzięki któremu można go przenosić przypiętym do krawędzi kieszeni spodni, paska, plecaka, itp.

Dane techniczne:

  • Stal: AUS-8 High Carbon Stainless Steel 
  • Długość całkowita: 178 mm 
  • Długość po złożeniu: 103 mm 
  • Długość ostrza: 76 mm 
  • Blokada: Liner Lock & Side Safety
  • Typ ostrza: Clip Point 
  • Okładziny: aluminium 
  • Waga: 85g

Noże firmy Schrade produkowane są z wysokiej jakości materiałów, przy użyciu najnowszych technologii oraz metod obróbki i hartowania stali.

Firma SCHRADE specjalizuje się w produkcji noży myśliwskich, użytkowych i surwiwalowych. Bogata oferta różnego rodzaju ostrzy pozwoli znaleźć odpowiedni produkt nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

Opinie (17 ocen)

4.3