Survival i turystyka

WISPORT - Kieszeń boczna Sparrow - 5L - Czarny (26138)

Ean: 5902431600741

Cena

85.01 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Kieszeń boczna o pojemności 5l wyprodukowana przez firmę WISPORT. Pasuje do plecaków Sparrow 20L, Sparrow 30L, SilverFox i podobnych. Wykonana została z wytrzymałej Cordury o gęstym splocie.

Posiada podwójne zamknięcie - kołnierz ze ściągaczem oraz klapę zabezpieczaną trokiem z kompozytową klamrą. Z zewnątrz obszyta jest poziomymi palsami zgodnymi ze standardem MOLLE / PALS, które umożliwiają m.in. doczepienie dodatkowych ładownic. Kieszeń mocowana jest do plecaka w systemie MOLLE, służą do tego dwa pionowe troki.

Pojemność: 5L
Materiał: CORDURA
Rodzaj klamry: zatrzask NEXUS, DURAFLEX

Wymiary: 32 x 14 x 12 cm
Waga: 190g Kolor: Czarny

WISPORT - istniejący od 1984 roku polski producent wysokiej jakości sprzętu outdoorowego w całości produkowanego w Polsce. W aktualnej ofercie WISPORT znajdują się plecaki trekkingowe, turystyczne, militarne i survivalowe, specjalne i miejskie oraz różnego rodzaju akcesoria outdoorowe.

Firma oferuje wysokiej jakości produkty oraz dokonuje wszelkich starań, by jej wyroby wyróżniały się na rynku nie tylko designem i wypracowanymi wieloletnim doświadczeniem rozwiązaniami konstrukcyjnymi, ale przede wszystkim jakością wykonania. Nabywca produktu firmy WISPORT może mieć pewność, że kupując go nie zawiedzie się na nim, a wyrób będzie trwały, funkcjonalny i wygodny.

Przy tworzeniu plecaków militarnych firma korzysta z doświadczenia i wyjątkowych wymogów żołnierzy polskich jednostek specjalnych.

Opinie (22 ocen)

4.8