Survival i turystyka

4HEAT - Uniwersalna kuchenka turystyczna Stove Mini (26620)

Cena

69.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Uniwersalna, lekka kuchenka turystyczna 4HEAT Stove Mini na drewno lub paliwo mieszane. 4HEAT Mini wykonana jest z wysokiej jakości żaroodpornej stali lecz wagą zbliżona jest bardziej do kuchenek tytanowych.

Waży jedynie 117g, a rozłożone elementy kuchenki położone na sobie zajmują jedynie 2,5 mm. Pomimo jej niewielkich rozmiarów sugerujących raczej kuchenkę dedykowaną na paliwo stałe, to zaskakująco dobrze razi sobie również z drewnem i paliwem mieszanym.

Doskonale nadaje się nie tylko do turystyki, ale także do lekkich zestawów survivalowych lub nawet EDC. Niezastąpiona w sytuacjach ekstremalnych, na biwaku pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca w plecaku.

Kuchenka wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali żaroodpornej zapobiegającej wyginaniu się, nawet przy długim czasie użytkowania. W komplecie znajduje się czarny pokrowiec wykonany z grubej i wytrzymałej bawełny.

Materiał: blacha stalowa nierdzewna 0,5 mm
Waga: 117g
Wymiary złożone: 87 x 87 x 95 mm
Wymiary rozłożone: 2,5 x 95 x 87 mm

4HEAT to polski producent kuchenek ekspedycyjnych. Produkty firmy znane są z tego, że można w nich palić wszystkim, co w danej chwili znajduje się pod ręką.

Sprzęt jest lekki, odporny na warunki pogodowe oraz łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu. Sprawia to, że stają się one nieodzownym wyposażeniem każdego miłośnika outdooru, turystyki czy survivalu.

Sprawdzą się także u najbardziej wymagającego, wojskowego użytkownika jako główna lub zapasowa kuchenka poligonowa.

Opinie (17 ocen)

4.0