Demobil

Maska przeciwgazowa Buldog MP4 - nowa (287)

Cena

65.00 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Maska MP-4 zawdzięcza swoją potoczną nazwę "Buldog" nietypowemu umiejscowieniu filtropochłaniaczy - wkładek filtrosorpcyjnych - nie w osobnej puszce, ale w uwydatnionych policzkach maski. Celem takiego rozwiązania było między innymi poprawienie widoczności przy patrzeniu w dół (pod stopy) i zmniejszenie bezwładności przy ruchach głową na boki.
Buldog to wojskowa maska zrobiona na wzór amerykańskiej maski przeciwgazowej. Uważana za dużo bardziej komfortową niż maska typu słoń, dużo lepsza widoczność, filtro-pochłaniacze są zintegrowane z maską.
Stan zestawu magazynowy - może być przykurzony. Maska jest pokryta talkiem aby guma zachowała jak najdłużej swoje właściwości.
W skład zestawu wchodz wodoszczelna torba oraz wszystkie dodatki wchodzące w skład zestawu włącznie z filtropochłaniaczami. 

Stan magazynowy - nowy

Maska występuje w dwóch wariantach kolorystycznych (szara, zielona) oraz w dwóch wariantach toreb. Różnica ukazane zostały na zdjęciach w galerii produktu oraz na poniższej grafice. Wysyłamy losowo. Różnica jedynie w aspekcie wizualnym.

RoznicaKoloruMP4.jpg (230 KB)

UWAGA! Maska nie spełnia wymogów ochrony przeciwchemicznej i nadaje się wyłącznie w celach kolekcjonerskich!

Należy wykonać dwa pomiary:

1.obwód głowy-wzdłuż podbródka, szczęki i czubka głowy

2.odległość od chrząstki ucha, ponad łukami brwiowymi do drugiego ucha

Sumę pomiarów należy porównać z tymi danymi:

1-920-955mm

2-955-990mm

3-990-1025mm

Opinie (28 ocen)

4.7

Polecamy również

Spodnie Gore-Tex S st. bdb (727)

Spodnie Gore-Tex S st. bdb (727)

Oryginalne, kontraktowe spodnie armii brytyjskiej zostały wykonane z materiału MVP - odpowiednika Gore Tex, w kamuflażu DPM. Niezwykle lekkie i łatwe do złożenia przez co zajmują mało miejsca...

Pas oficerski

Pas oficerski

Solidnie wykonany pas z miękkiej skóry licowej - to odpowiednio wyprawiona wierzchnia warstwa skóry o gładkiej strukturze. Licowanie skóry wykonuje się w celu podniesienia walorów estetycznych...

Maska przeciwgazowa Słoń (1049)

Maska przeciwgazowa Słoń (1049)

Maska przeciwgazowa MUA (SzM41M) potocznie nazywana "słoń" w zestawie, to maska, która jest najbardziej znana wśród masek będących niegdyś na wyposażeniu Wojska Polskiego....