Noże i ostrzałki

Nóż do rzucania Mikov HIT V 721-N-23 (334)

Cena

52.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 9.99 PLN.

Opis produktu

Nóż do rzucania Mikov Throwing Knife Rounded wykonany ze stali nierdzewnej 420. Nóż o konstrukcji full tang (z jednego kawałka stali), masywny, doskonale wyważony idealnie nadaję się dla profesjonalistów jak i dla adeptów nauki rzucania. Głownia o profilu dagger ,obustronnie ostrzona i grubości 3.8 mm, wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej AISI 420, charakteryzująca się dużą odpornością na korozję oraz wysoką udarowością. Stal ta hartowana jest do 55 HRC. Ostrze typu Plain wyprowadzono szlifem płaskim. Nóż posiada matową powłokę Satin Finish redukującą odblaski.
Rękojeść z metalu zapewnia wygodny i pewny chwyt podczas użytkowania.

Dane techniczne:

  • Długość całkowita 230 mm
  • Futerał PCV
  • Stal nierdzewna AISI 420
  • Waga - 145 g
  • Producent: Mikov, Czechy


Czeska firma Mikov s.r.o. z Mikulasovic. Region ten od 1794 roku specjalizuje się w produkcji wyrobów nożowniczych, będąc nazywanym "czeskim Solingen". Tak długa tradycja w połączeniu z nowoczesną technologią gwarantuje najwyższą jakość wyrobów. Solidna i wytrzymała konstrukcja oraz bardzo dobre wykonanie to cechy wspólne wszystkich noży Mikov.

Opinie (11 ocen)

4.4

Polecamy również

Polski hełm wojskowy wz. 50 (10883)

Polski hełm wojskowy wz. 50 (10883)

Oryginalny hełm pochodzący z zasobów Wojska Polskiego. Pochodzi prosto z magazynów wojskowych. Może posiadać delikatne ślady przechowywania, kurz. Pierwotnie wzór ten wszedł w...