Strzelectwo

Wiatrówka - rewolwer Crosman Vigilante 4,5mm + śrut i CO2 (730)

Cena

249.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

GRATIS! Śrut 600 szt. + 5 kapsuł CO2!

1. Przyrządy celownicze to stała muszka oraz regulowana w poziomie szczerbinka. Szyna 11 mm na lufie umożliwia zamocowanie niewielkiego i lekkiego celownika optycznego lub kolimatorowego.

2. Wymiana lub ładowanie magazynk wygama złamania lufy- przycisk znajdujący się z wierzchu rewolweru nad magazynkiem odblokowuje lufę, a po jej złamaniu wsytarczy zdjąć magazynek z trzepienia będącego jednocześnie osią obrotu magazynka.

3. Na końcu lufy, na wysokości muszki, od spodu znajduje sięszyna akcesoryjna STANG 2324(znany także jako Weaver lub picatinny) pozwalająca stosować laserowe wskaźniki celu luv oświetlenie taktyczne.

4. Do zestawu dołączone są dwa magazynki(widoczne na zdjęciu)- na śrut grzybkowy 4,5 mm oraz śrut stalowy okrągły 4,46 mm. Tylko u nas taki zestaw- wiatrówka- rewolwer Crosman Vigilante + śrut 600 szt. + 5 kapsuł CO2. Oszczędasz 25 zł!

5. Magazynek rewolwerowy mieści 10 śrucin, których ani kształt ani masa nie mają wpływu na pracę mechanizmu. W przegrodach mieści się śrut grzybkowy 4,5 mm(tzw. Diabolo), zastosowanie znajdze również śrut pełnokalibrowy okrągły 4,5 mm. Używanie śrutu stalowego okrągłęgo 4,46 mm(tzw. BB) wymaga posłużenia się innym magazynkiem.

Mechanizm spustowy działa w trybie SA/DA (Single Action lub Double Action) - ruchomy kurek zwiększa realizm i przyjemność ze strzelania: 
- w trybie SA po ręcznym napięciu kurka spust pracuje na krótkiej drodze i jest dość lekki
- w trybie DA kurek zostaje napięty w pierwszej fazie ruchu języka spustowego, by zostać zwolniony po przełamaniu wyraźnego oporu.

Dane techniczne
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Typ śrutu: Diabolo, BB
Tryb pracy: SA/DA 
Prędkość początkowa: 140 m/s
Energia kinetyczna: poniżej 17 J.
Długość lufy: 6 cali (152 mm)
Waga: 0,91 kg
Długość całkowita: 289 mm
Producent: Crosman, USA

Jedna z najpopularniejszych wiatrówek napędzanych sprężonym dwutlenkiem węgla, z gwintowaną lufą oraz pojemnym magazynkiem w odsłonie nowoczesnego designu.

Zasilany jest umieszczanym w chwycie nabojem CO2 12 g, który wystarcza na około 60 strzałów. W celu zmiany naboju wystarczy zdjąć lewą okładzinę. Rękojeść, wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego jest specjalnie profilowana, dzięki czemu dobrze leży w dłoni.

Opinie (11 ocen)

4.0

Polecamy również

Kapsuła Nabój CO2 Crosman (887)

Kapsuła Nabój CO2 Crosman (887)

Nabój CO2 12g do wiatrówek, które wyrzucają śrut dzięki kontrolowanemu uwalnianiu sprężonego dwutlenku węgla. 1 nabój wystarcza przeważnie na wystrzelenie ok. 60 śrutów, tak więc kupując...

Tarcze sylwetkowe

Tarcze sylwetkowe "Zombie Hunter" 10szt (1234)

Pierwsze takie w Polsce, unikalne tarcze sylwetkowe o wymiarach 400x600 mm, nawiązujące do postapokaliptycznego nurtu horror science-fiction, bazującego na wizji epidemii zamieniającej...

Śrut Crosman Wadcutter 4,5mm 500szt (1673)

Śrut Crosman Wadcutter 4,5mm 500szt (1673)

Śrut Diabolo Wadcutter kaliber 4,5 mm. Najlepszy śrut do Twojej wiatrówki. Producentem jest amerykańska firma Crosman. Posiada płaską główkę. Dzięki temu dobrze nadaje się do strzelania do tarcz....