Demobil

2x Torba ładownica DPM Pouch Side Rucksack IRR (782301)

Cena

45.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Oryginalny, pochodzący prosto z zasobów Armii Brytyjskiej plecak o pojemności 12,5 litra doskonale nadaje się do przymocowania przy plecaku piechoty oraz wszystkich innych z kompatybilnymi zamkami. Zamykany na bardzo solidny zamek. U góry oraz dołu posiada Fastexy, które stanowią dodatkowe punkty mocowania.

  • gwarancja najwyższej jakości - oryginał z wojska
  • kamuflaż: DPM
  • materiał CORDURA
  • zapinana na solidny zamek błyskawiczny oraz klamry typu fastex
  • system mocowania Molle
  • wymiary 38 x 21 x 10 cm
  • ilość sztuk: 2

Stan: produkt znajduje się w stanie dobrym / bardzo dobrym, może posiadać oznaczenia wykonane przez żołnierzy. Ładownica może być lekko wypłowiała, zakurzona. Produkt jednak jest w 100% sprawny i nadaje się do użytkowania. Zdjęcia mają charakter poglądowy, wysłana ładownica może się niewiele różnić stanem, wysyłamy losowo..

Uwaga! Zdjęcia są poglądowe. Numer kontraktu może różnić się od tego na zdjęciu.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opinie (13 ocen)

4.1