Demobil

Kamizelka Podpinka ocieplacz do kurtki Liner General Purpose RAF (839141)

Cena

25.00 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalny ocieplacz pod kurtkę pochodzący z zasobów Armii Brytyjskiej. Pierwotnie kamizelka stosowana była jako ocieplenie do kurtki "Jacket Man's General Purpose RAF".
Kamizelka idealnie nadaje się pod każde okrycie wierzchnie, będzie stanowiła doskonałą barierę chroniącą nas przed zimnem.

Rozmiar: w interpretacji rozmiaru pierwsza wartość oznacza obwodu w klatce mierzonego w centymetrach natomiast druga wartość oznacza wzrost użytkownika. Ze względu na swoją specyfikację istnieje duża tolerancja rozmiaru.

  • obw. klatki piers. / wzrost

Wzrost:

  • XS - XShort - do 164 cm
  • S - Short - do 170 cm
  • M, R - Medium (regular) - do 176 cm
  • L - Long - do 182 cm
  • XL - XLong - do 188 cm

Stan: kamizelki pochodzą z demobilu, mogą posiadać zabrudzenia, oznaczenia żołnierzy. Mogą być również zakurzone ze względu na okres jaki spędziły na magazynowych półkach. Produkt jednak jest w 100% sprawny i spełnia swoje zadanie.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opis oraz zdjęcia są własnością firmy Naostrzu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Opinie (28 ocen)

4.1