Noże i ostrzałki

Taśmy ostrzące #80 Work Sharp, 6 sztuk

Cena

57.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 3 dni

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 9.99 PLN.

Opis produktu

Taśmy ostrzące do ostrzałki elektrycznej Work Sharp WSKTS o gradacji 80 służące do wyprowadzania kąta ostrzenia.

Nadają się również do usuwania lekkich warstw rdzy oraz farby.

  • Producent: Work Sharp, USA

Work Sharp Outdoor to amerykańska marka innowacyjnych ostrzałek do noży i narzędzi, należąca do rodzinnego przedsiębiorstwa Darex, którego początki sięgają 1973 roku. Do firmy należą także marki: Drill Doctor obejmująca profesjonalne ostrzałki do wierteł oraz Work Sharp Culinary specjalizującą się w ostrzałkach do noży kuchennych.

Misja Work Sharp Outdoor opiera się na prostych i solidnych zasadach „tworzyć wysokiej jakości narzędzia z najlepszych komponentów oraz zapewniać doskonałe wsparcie i obsługę Klientów”.

Ostrzałki Work Sharp to inwestycja na wiele lat, którą docenią wszyscy posiadacze noży począwszy od szefów kuchni, myśliwych, majsterkowiczów, miłośników turystyki i survivalu, kończąc na wszystkich osobach używających noża na co dzień. 

Opinie (11 ocen)

4.3

Polecamy również

Ostrzałka elektryczna Work Sharp WSKTS (981)

Ostrzałka elektryczna Work Sharp WSKTS (981)

Elektryczna ostrzałka do noży i narzędzi Work Sharp jest pierwszą ostrzałką zaprojektowaną z myślą o wszystkich rodzajach noży i narzędzi! Dzięki elastycznym taśmom szlifującym, ostrzałka ta...

Ostrzałka Work Sharp Guaided Field (8528)

Ostrzałka Work Sharp Guaided Field (8528)

Work Sharp Guided Field Sharpener to kompaktowa ostrzałka zaprojektowana specjalnie do używania w terenie. 5 kroków ścierania zapewnia kompletne ostrzenie. Płytki diamentowe, pręty ceramiczne,...