Strzelectwo

Śrut JSB Diabolo Exact Jumbo Monster 5,52mm (897)

Cena

29.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Dane techniczne:
    Kaliber 5,52
    Opakowanie 200st
    Waga 1,645g/ 25,4gr
    Bardzo ciężki śrut ołowiany gładki, zaokrąglony
    Starannie selekcjonowany
    Producent: Josef Schulz Bohumin, JSB Czechy

Firma Josef Schulz Bohumin Match Diabolo została założona w roku 1991 przez byłego strzelca sportowego a obecnie trenera klubu strzeleckiego w Bohuminie (Czechy)– pana Jozefa Schulza.
Producent JSB znany jest z doskonałej jakości na całym świecie a przy użyciu jego śrutu  strzelcy wielokrotnie uzyskiwali już medalowe miejsca podczas olimpiad i mistrzostw.

Najbardziej znanym śrutem w ofercie JSB jest grupa śrutów EXACT charakteryzujących się najwyższą możliwą precyzją i doskonałą jakością. Są to śruty ciężkie przeznaczone do strzelań na duże odległości.
Śruty Match Diabolo do pistoletów i do karabinków oraz S100 charakteryzują się doskonałą jakością. Każdy pojedynczy śrut jest indywidualnie sprawdzany i ręcznie sortowany.

Opinie (16 ocen)

4.7

Polecamy również

Kubotan BOKER Plus So4Pro Titan (247)

Kubotan BOKER Plus So4Pro Titan (247)

Wydawać by się mogło, że kawałek tytanu będzie kiepską bronią. Z pewnością tej teorii nie podzielą osobnicy potraktowani tym narzędziem obronnym. Odpowiednio zaprojektowana, ergonomiczna broń...

Luneta Kandar 3-9x40 (547)

Luneta Kandar 3-9x40 (547)

Celownik optyczny potocznie zwany lunetą zamontowany na karabinku pozwala na dokładniejsze wymierzenie nawet w odległy cel. Dzięki temu w pełni można wykorzystać potencjał karabinka....