Strzelectwo

Śrut JSB Diabolo Exact Monster 4,52mm (898)

Cena

37.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Dane techniczne:
    Bardzo ciężki śrut ołowiany gładki, zaokrąglony
    Starannie selekcjonowany
    Waga: 0,87g/ 13,4gr
    Kaliber: 4,52mm
    Opakowanie: 400 szt.
    Producent: Josef Schulz Bohumin, JSB Czechy

Firma Josef Schulz Bohumin Match Diabolo została założona w roku 1991 przez byłego strzelca sportowego a obecnie trenera klubu strzeleckiego w Bohuminie (Czechy)– pana Jozefa Schulza.
Producent JSB znany jest z doskonałej jakości na całym świecie a przy użyciu jego śrutu  strzelcy wielokrotnie uzyskiwali już medalowe miejsca podczas olimpiad i mistrzostw.

Najbardziej znanym śrutem w ofercie JSB jest grupa śrutów EXACT charakteryzujących się najwyższą możliwą precyzją i doskonałą jakością. Są to śruty ciężkie przeznaczone do strzelań na duże odległości.
Śruty Match Diabolo do pistoletów i do karabinków oraz S100 charakteryzują się doskonałą jakością. Każdy pojedynczy śrut jest indywidualnie sprawdzany i ręcznie sortowany.

Opinie (17 ocen)

4.8

Polecamy również

Maska neoprenowa Szczęka ® (421)

Maska neoprenowa Szczęka ® (421)

Maskę neoprenowa w kolorze czarnym z białym nadrukiem imitującym szczękę. Maska wykonana jest z dwóch rodzajów dzianin, zewnętrzna część to dzianina poliestrowa, a...

Nóż Marbles Woodcraft MR80203

Nóż Marbles Woodcraft MR80203

Unikatowy nóż firmy Marbles przeznaczony do pracy w drewnie. Nóż ten może stanowić oryginalny prezent dla każdego kolekcjonera noży. Nóż nie jest już produkowany ! DANE TECHNICZNE:...