Demobil

Zasobnik Piechoty Górskiej - 987/MON - Pantera Leśna - nowy (9045)

Cena

299.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Zasobnik Piechoty Górskiej wyprodukowany przez polską firmę Callida o pojemności 90 + 10 litrów w kamuflażu pantera leśna (wz. 93). Znajduje się on na wyposażeniu Wojska Polskiego. Wykonany z tkaniny poliestrowej, składa się z trzech części, które są rozłączne: plecaka dużego (zasadniczego), plecaka małego i chlebaka stanowiącego górną część przykrywy.

Główny plecak posiada bardzo dobry system aktywnego noszenia, który jest regulowany w rozmiarach od S do XXL. Wygode noszenia zapewniają szerokie szelki , wzmacniana profilowana wyściółka pleców, pas biodrowy oraz zapięcie na wysokości klatki piersiowej. Łatwiejsze dostęp do przedmiotów w plecaku zapewnia podzielenie plecaka na 3 komory. Dolna otwierana jest z zewnątrz poprzez dolny zamek, środkowa otwierana z zewnątrz poprzez poprzeczny zamek, górna cześć worka ściągana sznurkiem. Natomiast po bokach znajdują się po trzy paski kompensacyjne.

Komplet zawiera mniejszy plecak!

Zasobnik jest nowy

Pokrywę plecaka możemy odpiąć i zrobic z niej torbę na pas. Posiada ona kieszeń wewnętrzną oraz dwie zewnętrzne, zamykane na zamek.

Plecak idealny będzie gdy potrzebujesz zabrać ze sobą więcej sprzętu na eskapadę lub jedziesz na dłuższą wyprawę w nieznane.

Dane techniczne:
- Waga ok. 3,4 + 0,5 kg
- Wymiary plecaka głównego: 87 x 36 x 29 cm

- Producent: Paso, Polska

Opinie (10 ocen)

4.5