Demobil

Szyna krótka do Wz. 96 Beryl ASG + Łódka gratis

Cena

180.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalna górna krótka szyna akcesoryjna w standardzie RIS do karabinka BERYL wz.96 wyprodukowana przez Polską fabrykę broni Łucznik w Radomiu. Jest to krótka szyna przeznaczona do montażu bezpośrednio nad szczerbinką, idealnie nadaje się do montażu celowników holograficznych takich jak EOTech klasycznych  czy kolimatorowych jak Aimpoint, gdyż nie zastawia standardowych przyrządów, więc w przypadku uszkodzenia szyny bądź celownika na szynie(np. na skutek upadku broni), można prowadzić skuteczny ogień za pomocą standardowych przyrządów typu otwartego szczerbinka muszka. Na szynie również można montować inne akcesoria w standardzie RIS np. noktowizory, celowniki laserowe czy oświetlenie taktyczne. Szyna ta przeznaczona jest do broni palnej jednak również pasuje do replik  i większości karabinków  ASG.
Idealnie nadaje się nie tylko dla żołnierza, ale również dla rekonstruktora, pasjonata ASG czy amatorów strzelectwa z broni palnej.

Wykonana ze stali, nie ma żadnych uszkodzeń, defektów - posiada wszystkie śruby.
Stan magazynowy.

Dane techniczne:
Materiał: stal
Kolor: czarny
Długość całkowita: 145 mm
Waga: 220g

GRATIS ŁÓDKA!

Opinie (22 ocen)

4.0

Polecamy również

Łódka do beryla i tantala (9080)

Łódka do beryla i tantala (9080)

Łódka(DO ZESTAWU POTRZEBNY JEST PODAJNIK) jednocześnie umożliwia szybkie ładowanie magazynków do Polskiego karabinku BERYL oraz magazynków o podobnym profilu. Prowadnica przeznaczona jest do...