Demobil

Kamizelka taktyczna wojskowa Body Cover Armour Woodland DPM - stan BDB (933517)

Cena

29.00 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalna kamizelka pochodząca z zasobów Armii Brytyjskiej. Produkt wykonany został w kamuflażu leśnym DPM. Produkt posiada regulację w talli przy pomocy pasków na rzep. Kamizelka zapinana na całej długości na solidny rzep. Posiada jedną kieszeń na piersi zapinana na rzep. Kamizelka nie posiada wkładu balistycznego.

Stan: bardzo dobry - kamizelka może posiadać

oznaczenia wykonane przez żołnierzy, nie posiada uszkodzeń, wygląda bardzo dobrze, może wymagać odświeżenia. Doskonale nadaje się do użytkowania.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opinie (11 ocen)

4.7