Aktualności » Szybki strzał z NaOstrzu — wybieramy broń!

Szybki strzał z NaOstrzu — wybieramy broń!

Chodzisz często na strzelnicę? A może interesujesz się strzelaniem w wersji rekreacyjnej, na przykład na zabezpieczonej przestrzeni w lesie? Dzisiaj zaproponuję Ci produkty idealne do zabawy na zawodach oraz produkty, które pozwolą na zgodną z prawem ochronę osobistą. Do przedmiotów, które pomogą ochronić Ci się przed niespodziewanym wrogiem zaliczamy broń na kule gumowe oraz pieprzowe. Broń nie służy jedynie do obrony, możesz wykorzystać ją również w celach rekreacyjnych — na przykład do sprawdzenia swojej celności! Pamiętaj jednak, żeby używać jej jedynie w sposób zgodny ze wszystkimi normami bezpieczeństwa! Zobacz, jaką broń możesz nabyć w naszym sklepie internetowym!

Jaki pistolet wybrać?

Uwielbiasz klasykę? Sprawdź tę świetną replikę Smith&Wesson M&P R8, wykonaną przez firmę Umarex! Pistolet zasilany jest kapsułami CO2. Po naciśnięciu przycisku w stopce rękojeści otwiera się część chwytu, w której można umieścić 12g kapsułę CO2, którą należy dokręcić śrubą dociskową zakończoną skrzydełkiem. Na rewolwerze zostały naniesione wszystkie oznaczenia jak w prawdziwej broni! W replice zastosowano przyrządy celownicze zgodne z oryginałem, regulowana szczerbinka o wycięciu w kształcie litery V i muszka z białym punktem. Zachęcamy do zakupu tego produktu, ponieważ jakość pistoletu jest wyjątkowa, jak na tak okazyjną cenę!

Kolejnym pistoletem od firmy Umarex, który znajdziesz w naszym sklepie internetowym jest Umarex T4E HDP 50 kal. .50 CO2. Jest to broń treningowa o bardzo realistycznej budowie. Pistolet idealnie sprawdzi się do treningu! Będziesz mógł sprawdzić swoją celność za pomocą różnych naboi, ponieważ pistolet obsługuje kule gumowe oraz pieprzowe o kalibrze 12,7 mm. Broń została wyposażona w szereg rozwiązań występujących w broni palnej — bezpiecznik spustowy, szynę akcesoryjną, profilowany chwyt oraz kabłąk, który umożliwi Ci komfortowe strzelanie nawet w rękawicach! Broń jest bezpieczna w użytkowaniu, ponieważ zastosowano mechanizm spustowy DA (podwójnego działania) z bezpiecznikiem spustowym, którego obecność wymusza prawidłowe ułożenie palca.

Tarcze sylwetkowe do strzelania

Masz już broń z naszego sklepu? Przetestuj ją na unikalnych tarczach sylwetkowychZombie Hunter! W NaOstrzu kupisz wyjątkowe tarcze sylwetkowe o wymiarach 400×600 mm, które nawiązują do postapokaliptycznego nurtu horror science-fiction, bazującego na wizji epidemii zamieniającej przedstawicieli naszego gatunku w pozbawione człowieczeństwa potwory. Tarcze świetnie sprawdzą się dla:

  • posiadaczy obronnych rewolwerów hukowo-kinetycznych miotających kule gumowe 10 mm.
  • graczy ASG i Paintball, chcących szlifować swoje umiejętności przed rozgrywką z przyjaciółmi.
  • strzelców z wiatrówek pistoletowych, którzy chcą sprawdzić się w dynamicznym strzelaniu.
  • osób posiadających wiatrówki długie z optyką, które chcą poczuć snajperskie emocje.

Zwróć uwagę, że tarcze nie stanowią kulochwytu! Wybierając miejsce mocowania tarczy, pamiętaj o niezbędnych zasadach bezpieczeństwa i nie kalecz drzew!

Mamy nadzieję, że polecane przez nas produkty, spełnią Twoje oczekiwania! Pamiętaj, aby przestrzegać wszystkich zasad bezpieczeństwa związanych z użytkowaniem broni! Sprawdź wszystkie dostępne produkty w sklepie NaOstrzu!

 

Szybki strzał z NaOstrzu — wybieramy broń!

Opinie (22 ocen)

4.0