Aktualności » Akcesoria do broni w NaOstrzu!

Akcesoria do broni w NaOstrzu!

Kupiłeś już swoja wymarzoną broń w NaOstrzu? Jeżeli posiadasz już pistolet, to musisz wiedzieć, jak go czyścić! Przedstawię Ci dzisiaj produkty, których musisz używać do czyszczenia broni. Jeśli chcesz, aby Twój rewolwer działał niezawodnie — nie zapominaj o systematycznej pielęgnacji!

Pamiętaj, że zakupiona w naszym sklepie broń nie musisz służyć jedynie do obrony. Możesz wykorzystać ją również w celach rekreacyjnych — na przykład do sprawdzenia swojej celności! Ważne jest jednak, żeby używać jej jedynie w sposób zgodny ze wszystkimi normami bezpieczeństwa!

Z naszego poradnika dowiesz się, jaki przyrząd najlepiej się sprawdzi do czyszczenia pistoletów. Zaprezentujemy Ci również toola, który znajdzie swoje zastosowanie do Glocków. Z naszego materiału dowiesz się też, jaki blok mocujący wybrać do systemu AR15!

W jakim celu czyścić broń?

Brak dbałości o broń może przyczyniać się do jej przedwczesnego zużycia. Niektóre elementy mogą ulec nienaprawialnym uszkodzeniom. Brak regularnego czyszczenia jest przyczyną pogorszenia niezawodności, a nawet awarii z uszkodzeniem mechanicznym powodującym niezdolność do oddania strzału.

Zastanawiasz się, po co właściwie czyścić broń? Pomyśl, co się dzieje w lufie w momencie wystrzału pocisku. Jego konsekwencją jest osadzanie się resztek niedopalonego prochu lub sadzy, które zawierają resztki wytwarzanych związków chemicznych — głównie są to kwasy, które mają negatywne działanie na elementy metaliczne, ponieważ prowadzą do ich korozji.

Czym czyścić pistolet?

Kupiłeś już broń? Teraz musisz o nią zadbać. Pamiętaj o regularnym czyszczeniu, tylko dzięki takim zabiegom będzie ona działać niezawodnie przez wiele lat! Ze sklepu NaOstrzu.pl polecamy wysokiej jakości sprzęt do czyszczenia broni - Accu-Grip Picks&Brushes. Ten zestaw pomoże Ci profesjonalnie wyczyścić pistolet.

Zestaw wyposażony jest w sześć szczotek i skrobaków, które zostały stworzone z myślą, aby zastąpić przy czyszczeniu broni narzędzia domowej roboty. W skład zestawu wchodzą 4 skrobaki i 2 szczotki, każda z dwiema różnymi końcówkami. Z nowymi akcesoriami precyzja Twojego czyszczenia będzie jeszcze większa, a przede wszystkim elementy broni będą bezpieczne i nie ulegną przypadkowemu zniszczeniu, które można się zdarzyć podczas czyszczenia domowymi środkami oraz akcesoriami.

Jakie narzędzia do Glocka?

Posiadasz pistolet Glock? Jeżeli tak, to musisz wypróbować tool - 4-in-1 Tool for Glock! Jest to poręczne narzędzie, które przeznaczone jest dla użytkowników Glocka. Łączy w sobie cztery wyjątkowo przydatne narzędzia, wśród których znajdziesz: wbijak do pionów o grubości 3 mm; wkrętak magnetyczny do montażu oraz demontażu muszki; śrubokręt płaski; mały inbus do regulacji ustawienia szczerbinki. Całe urządzenie zostało zamknięte w poręcznej, ergonomicznej oraz niewielkiej obudowie, która przypomina kształtem oraz rozmiarem scyzoryk.

Jaki blok mocujący wybrać?

Potrzebujesz dostęp do mechanizmów broni? Niezbędny Ci będzie Smart-Fit AR15 Vise Block! Jest to blok mocujący o opatentowanej konstrukcji. Dzięki niemu będziesz mógł zamocować korpus karabinka systemu AR15 w imadle, co ułatwia wykonywanie prac wymagających użycia większej siły.

Bloczek, który dostępny jest w sklepie NaOstrzu, został wykonany z tworzywa, a dzięki regulowanemu rozmiarowi jest kompatybilny z każdym gniazdem magazynka AR15. Dla ułatwienia czyszczenia broni w tym zestawie znajdziesz blokadę AR15 Pivot Lock, która umożliwi Ci dostęp do komory zamka oraz lufy bez użycia rąk!

Niezbędnik do broni w NaOstrzu

Korzystając z oferty sklepu NaOstrzu, masz szeroki wybór akcesoriów do broni. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu poradnikowi będziesz wiedział, na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Jeżeli nadal nie jesteś pewny, jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy — skontaktuj się z nami! Odpowiemy na Twoje pytania na naszym chacie oraz telefonicznie.

Akcesoria do broni w NaOstrzu!

Opinie (25 ocen)

4.3