Demobil

Ładownica wojskowa Bundeswehra G3 (1016322)

Cena

15.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 9.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalna ładownica pochodząca prosto z magazynów Armii Niemieckiej. Pierwotnie przeznaczona do przechowywania dwóch magazynków G3. Posiada charakterystyczny dla wojsk niemieckich system mocowania. Dodatkowo ładownica w całości została podgumowana od wewnątrz co chronią ją przed wodą i wilgocią.
Warto podkreslić, że kamuflaż typu Flecktarn dokonale sprawdza się w naszych warunkach, idealnie maskuje z roślinnością spotykaną w Polsce.

Wymiary: 6,7 cm x 9,5 cm x 14,5 cm

Stan: produkt znajduje się w stanie dobrym, może posiadać lekko wyblakły kolor. Ładownica jest jednak w 100% sprawna techniczne.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opinie (16 ocen)

4.2

Polecamy również

Pas taktyczny oprzyrządowania Bundeswehr (1016320)

Pas taktyczny oprzyrządowania Bundeswehr (1016320)

Oryginalny pas do oprzyrządowania pochodzący prosto z magazynów Armii Niemieckiej. Wykonany w kolorze oliwkowym. Stanowi podstawowy element oporządzenie Bundeswehry. Pas zapinany jest przy pomocy...

Szelki do pasa oprzyrządowania Bundeswehr (1016321)

Szelki do pasa oprzyrządowania Bundeswehr (1016321)

Oryginalne szalki do taktycznego pasa oprzyrządowania, pochodzą prosto z magazynów Armii Niemieckiej. Stanowią podstawowy element oporządzenie Bundeswehry. Wykonane w kolorze oliwkowym. Wykonane...