Demobil

Filtruj

Cena:
Waga:
Producent:
Kamuflaż lub kolor:
Materiał:
Układ:
Sortuj: Cena: Nazwa:

Spodnie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz spodnie moro wojskowe, które są idealne do uprawiania różnych aktywności typu outdoor. Istotna jest wysoka jakość materiału, przemyślana budowa oraz ich uniwersalny fason. Warto już teraz zapoznać się z właściwościami poszczególnych modeli.

Odzież wojskowa odznacza się praktycznością i wytrzymałością. Z tego względu coraz więcej osób wybiera tego typu ubiór na co dzień na przykład jako klasyczne męskie bojówki. W naszej ofercie znajdziesz modele wygodne i dopasowane do różnych stylów ubierania się. Wiele z nich ma dodatkowe kieszenie, dzięki którym możesz mieć przy sobie wszystkie niezbędne rzeczy. To odzież, do której częściowo „spakujesz” wyposażenie nawet na daleki wyjazd. Swobodnie dopniesz do nich nóż lub inne akcesorium, jakie warto mieć pod ręką przez cały czas.

Posiadamy modele ubrań wzorowane na tych, jakie noszą zawodowi żołnierze czy oddziały prewencyjne. Wyposażone są we wzmocnienia w newralgicznych miejscach, czyli okolicy kolan czy pośladków. Taki ubiór sprawia, że możesz bezboleśnie uprawiać paintball lub ASG. Taktyczne spodnie moro doskonale sprawdzają się do kamuflażu. Wybierz ubiór militarny od sprawdzonych producentów. Polecamy również pozostałe produkty w naszej ofercie.

Spodnie

Ocena (54 ocen):

Średnia ocena: 4.2 Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Pół gwiazdki